Bricomarchétylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Bricomarché

Gazetki

  • W tym tygodniu
    Oferta ważna od 2019-06-19 do 2019-06-30
    Nowa Gazetka
Pobierz darmową aplikację
Z goodie aktualne gazetki w zasięgu ręki
Logo Google Play
Logo App Store

Popularne gazetki z najnowszymi okazjamiBricomarché proponuje swoim klientom sklepy o powierzchni od 1000 do 2500 m2. Są one ulokowane raczej w mniejszych miejscowościach i oferują bliskość i wygodę codziennych zakupów. Marki własne Bricomarché, takie jak: Apiron, Bestgreen, Jardibest, McKenzie, Nuance, polecane są ze względu na dobrą cenę, sprawdzoną jakość oraz pewność udanego zakupu. Apiron jest karmą dla psów i kotów. Jardibest to marka produktów, które są wręcz nieodzowne przy pielęgnacji ogrodu – trawy, nawozy, narzędzia i akcesoria techniczne. Inny asortyment dla pasjonatów ogrodnictwa prezentuje BestGreen. Bez marki Nuance żaden remont nie okaże się sukcesem. To między innymi gama starannie wyselekcjonowanych farb do malowania wnętrza, które Bricomarché udostępnia w 32 najpopularniejszych kolorach. O pełnej ofercie informuje rozdawana w sklepach Bricomarché gazetka z promocjami. Wybór w Bricomarché uzupełniają artykuły gospodarstwa domowego, elektryka, hydraulika, stolarka, płytki, farby, lakiery, narzędzia, wentylacja i elementy umeblowania.


Bricomarché gazetka, Bricomarché i goodie

Na stronie www.bricomarche.pl dostępna jest prowadzona przez Bricomarché gazetka. Aby poznać jej oferty, wystarczy wpisać w odpowiedniej rubryce nazwę swojego miasta. Jeśli chcesz jako pierwszy dowiadywać się o promocjach i okazjach w sklepach Bricomarché, pobierz aplikację goodie i otrzymuj wiadomości push bezpośrednio na swój telefon z systemem Android i iOS. Możesz również zapisać się na newsletter Bricomarché w sklepie e-commerce, dzięki któremu będziesz na bieżąco z informacjami o rabatach, poznasz praktyczne porady dla klientów Bricomarché i nie ominą cię ciekawostki z bloga.


Bricomarché godziny otwarcia, blog Bricomarché

Obowiązujące w sklepach Bricomarché godziny otwarcia to zwykle 8-20 lub 8-21. Jeśli nie masz czasu, żeby pójść do sklepu stacjonarnego, zachęcamy do odwiedzenie strony internetowej Bricomarché. Pod adresem https://www.bricomarche.pl mieści się także blog o majsterkowaniu, tworzeniu dekoracji, budowie, uprawianiu ogrodu. Są tu porady typu: Jak uporządkować garaż? Ekogroszek – co warto wiedzieć? Jak zabezpieczyć wnętrza podczas remontu? Ekonomia w domu, czyli o oszczędzaniu wody, Praktyczny poradnik dla właściciela auta, 12 ciekawych pomysłów na jesienne lampiony, Hygge po polsku w Twoim domu, Jak ze słoików zrobić pojemniki do przechowywania?


Usługi w Bricomarché

W sklepach Bricomarché można skorzystać z wielu przydatnych usług: cięcia drewna, oprawy obrazów, wycinania otworów w blatach i zlewozmywakach, testowania urządzeń, pomocy w załadunku, dowozu towaru i montażu. Bricomarché ułatwia szycie firan na zamówienie, laminowanie obrzeży płyt meblowych, dowóz towarów HDS (ciężarówką z wyciągnikiem). Ważne są również kalkulatory Bricomarché: płytek, jednostek miar, zaprawy klejącej do płytek, ilości potrzebnej farby oraz tapety. Dodatkowo kalkulator paneli podłogowych i licznik wymaganej oceny klimatyzatora. Bricomarché umożliwia robienie zakupów na kredyt i za bony towarowe, a o wszystkich usługach informuje specjalna Bricomarché gazetka.