Bricomantylko aktualne kupony, zniżki, promocje

BricomanPlanujesz remont? Budujesz dom? Chcesz mieć ciepło w mieszkaniu i szukasz odpowiedniego grzejnika? Jesteś profesjonalnym murarzem i szukasz odpowiednich narzędzi? Bricoman możesz kupić produkty wg kategorii: materiały budowlane, drzwi, okna, stolarka, elektryka, oświetlenie, elektronarzędzia, narzędzia ręczne, warsztat i BHP, płytki, gres, terakota, artykuły sanitarne, artykuły hydrauliczne, artykuły metalowe, farby, środki do drewna oraz otoczenie domu. W tym sklepie możesz kupić produkty bardzo wielu znanych marek takich jak: Geberit, Bester, Beta, Ceresit, Cersanit, Curver, Philips, Domidor, Dragon, Dulux, Elita, Ferroli, Fiskars, Grohe, Hydroland, Invena, Kanlux, Wienerberger, Jopek, Ytong i wielu innych. Marka przygotowała również profesjonalne porady, dzięki którym dowiesz się na przykład jaki agregat prądotwórczy kupić; jaki wybrać sejf domowy, gabinetowy czy biurowy, czy wybrać płytki czy panele podłogowe, jak się przygotować do remontu domu. Bez wyjątku, czy zrobisz zakupy w Bricoman Warszawa, czy w innym sklepie, czeka na Ciebie gazetka Bricoman, w której znajdziesz specjalnie przygotowane Bricoman promocje.


Bricoman Warszawa i inne sklepy

Marka posiada w Polsce 9 sklepów, w których – łącznie z centralą – zatrudnia 700 pracowników. Pierwszy sklep został otwarty w 2007 roku w maju i był to Bricoman Warszawa. Sieć sklepów jest stale rozwijana. Bricoman w Lublinie znajduje się przy Alei Kraśnickiej 128. Otwarty jest w godzinach 6.30-21. Można dojechać do niego autobusami nr: 9, 10, 12, 14, 19, 28, 31, 42, 150, 151, 153, 155, 158. Najnowsza gazetka i informacje o promocjach znajdują się na stronie: https://www.bricoman.pl/sklep/lublin. Bricoman w Jaworznie znajduje się przy ul. Grunwaldzkiej 275. Informacje znajdują się na stronie: https://www.bricoman.pl/sklep/jaworzno. Bricoman w Warszawie znajduje się przy ul. Połczyńskiej 121/125. Marka prowadzi również usługę „dostawa na budowę” – wystarczy złożyć zamówienie poprzez www.bricoman.pl lub telefonicznie, określić datę dostawy i osobę wybierającą, zapłacić gotówką przy odbiorze lub kartą u kierowcy. Możliwa jest również sprzedaż na raty, dzięki kredytowi ratalnemu Oney Polska S.A. Usługa ta jest realizowana tylko w sklepach ratalnych.


Z goodie

Niezależnie czy zrobisz zakupy w Bricoman w Lublinie, Bricoman w Jaworznie, Bricoman w Warszawie czy w innym miejscu, warto pobrać aplikację goodie na swój telefon z systemem Android i iOS, i otrzymywać wiadomości push o ofertach i nowościach w tym sklepie, tak szybko jak się pojawią. Aby być na bieżąco z ofertą sklepu, warto również zapisać się na newsletter marki na jej stronie internetowej. Marka należy do sieci Adeo, która znajduje się na czwartym miejscu na świecie, a drugim w Europie na rynku materiałów budowlanych i wykończeniowych.

Czas na remont! Czas na własny dom! Powodzenia!