Wszyscy, którzy na co dzień podróżują samochodem, doceniają dobrze wyposażone stacje paliw, oferujące klientom dokładnie to, czego potrzebują. BP to nie bez powodu jeden z najpopularniejszych koncernów paliwowych, prowadzących działalność na terenie Polski. Na pewno stacje zyskały dużą popularność dzięki programowi Payback – BP wciąż bierze udział. Pierwszy raz firma BP pojawiła się w naszym kraju w 1991 roku, jednak już osiemnaście lat później obchodziła swoje stulecie istnienia na świecie. Niewątpliwie punkty BP wciąż zyskują na popularności, a oferta koncernu stale się powiększa.

 

Stacje BP – wszystko dla Twojej wygody

Najlepsze paliwo zagwarantują Ci oczywiście stacje BP, których w Polsce nie brakuje. Kierowcy mogą wybierać spośród kilku rodzajów – wśród nich znajduje się benzyna bezołowiowa BP z technologią ACTIVE, wersja dla diesla, autogaz, czyli LPG oraz specjalny dodatek – AdBlue, który chroni środowisko, przyczyniając się do zużywania mniejszych ilości paliwa.

Mimo że BP to przede wszystkim paliwo dla Twojego samochodu, szereg propozycji, jakie ma dla Ciebie koncern, na nim się nie kończy. W podróży możesz sięgnąć chociażby po wyśmienitą kawę Wild Bean Cafe. Wybierając się do punktu BP, koniecznie sprawdź dostępne w BP promocje, zgromadzone na stronie goodie. Dzięki nim być może uda Ci się zdobyć ulubiony napój, przekąskę czy śniadanie w znacznie niższej cenie. Miej świadomość, że BP to również znakomicie wyposażone myjnie. Możesz też zdobyć kartę podarunkową od BP, pozwalającą na realizowanie transakcji bezgotówkowej na dowolnej stacji tego koncernu.

 

BP – katalog z nagrodami, który musisz zobaczyć

Dużą sławę stacjom paliwowym BP przyniósł też interesujący program Payback. BP bierze w nim udział już od dłuższego czasu, pozwalając swoim klientom płacić zdobytymi punktami za zakupy oraz wymieniać je na atrakcyjne BP nagrody. Aby wiedzieć, ile punktów trzeba uzbierać na wybraną rzecz, trzeba tylko przejrzeć oferowany przez BP katalog Payback. BP nagrody przewiduje naprawdę bardzo różne. Zainteresowani odnajdą w katalogu Payback od BP sprzęty elektroniczne, w tym chociażby słuchawki muzyczne, urządzenia pomocne w kuchni, zabawki dla dzieci, wyposażenie domowe oraz ekwipunek na bliższe i dalsze wycieczki. Warto też zawsze sprawdzać aktualnie obowiązujące w BP promocje na goodie – wystarczy zainstalować aplikację i dodać BP do ulubionych sklepów, aby na bieżąco otrzymywać powiadomienia.

 

BP – promocje przygotowane z myślą o Tobie

BP działa specjalnie dla Ciebie i Twojego samochodu. Koncern BP promocje i inne atrakcje dla całej Twojej rodziny organizuje bardzo często. Punkty BP znajdują się na wielu trasach, więc na pewno nie przegapisz okazji, by skorzystać z doskonałej zniżki. BP zaprasza każdego, kto chce przeżyć niezwykłą przygodę.