Bonarka City Centertylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Galeria handlowa

Przepraszamy. Bonarka City Center nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Istniejące od 2009 roku w Krakowie, ogromne centrum handlowe Bonarka City Center, to prawie 260 sklepów do twojej dyspozycji. Lokale znanych marek, restauracje, kawiarnie, kino i wiele innych punktów usługowych oferują Ci wszystko, czego potrzebujesz. Nowoczesna architektura i starannie przemyślane rozmieszczenie sklepów w Bonarka City Center sprawią, że chętnie spędzisz tam nawet kilka godzin swojego czasu. Do Bonarka City Center można łatwo dojechać, co też jest atutem tego centrum handlowego.

Bonarka City Center Kino

Bonarka City Center Kino to obiekt składający się z 20 wygodnych, klimatyzowanych sal kinowych, które mogą razem pomieścić 3200 widzów. Repertuar obejmuje wszystkie nowości (zarówno filmy dla dzieci i dorosłych widzów), więc wybierając się do Bonarka City Center możesz miło spędzić czas nie tylko na zakupach i w kawiarni, ale również odwiedzić zapewnić sobie rozrywkę na najwyższym poziomie. Bonarka City Center Kino to miejsce, w którym świetnie mogą spędzić czas całe rodziny. Jeżeli chcesz zrobić zakupy i przy okazji sprawić rozrywkę swojej rodzinie, zaproponuj im Bonarka City Center kino wraz z jego licznymi atrakcjami.

Bonarka City Center sklepy znanych marek

W Bonarka City Center znajdziesz prawie 260 sklepów znanych marek. Warto wśród nich wymienić m.in. C&A, Reserved, Orsay, CCC oraz wiele innych. Oprócz sklepów oferujących odzież i obuwie, znajdziesz w Bonarka City Center sklepy z biżuterią, artykułami spożywczymi, piekarnie, apteki, czy też pizzerie. W Bonarka City Center zaopatrzysz się ponadto w artykuły gospodarstwa domowego. Wszystkie sklepy tego centrum handlowego są doskonale rozplanowane i bez trudu znajdziesz w jego wnętrzu to, co Cię interesuje. Poza sprzedażą produktów i zapewnieniu rozrywki kinowej, Bonarka City Center oferuje także ciekawe eventy, organizowane na jej terenie. Oprócz tych tematycznych dotyczących np. Walentynek, ferii zimowych i świąt, w Bonarka City Center jest oczywiście całe mnóstwo atrakcyjnych wyprzedaży tematycznych, które pozwolą ci zaopatrzyć się w wymarzone towary, nie drenując przy tym portfela.

Bonarka City Center promocje i atrakcyjne wyprzedaże

W Bonarka City Center promocje zdarzają się właściwie przez cały czas. Dlatego warto być na czasie i zainteresować się bieżącymi ofertami sklepów. Bonarka City Center to przede wszystkim atrakcyjne posezonowe (i nie tylko) wyprzedaże, które są tak bardzo oczekiwane przez klientów. Wszyscy je lubimy, ale nie zawsze mamy czas na śledzenie ofert poszczególnych sklepów. Dzięki aplikacji goodie, którą bez trudu zainstalujesz na swoim smartfonie, możesz być na bieżąco ze swoimi ulubionymi sklepami. Oferta Bonarka City Center jest bardzo imponująca, przez co istnieje zawsze ryzyko, że coś może nam umknąć. Taka aplikacja na smartfona sprawi, że szybko sprawdzisz promocje w sklepach zlokalizowanych w Bonarka City Center i na pewno niczego nie przegapisz.