Bliskatylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Bliska

Przepraszamy. Bliska nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Bliska to miejsce, do którego warto przyjechać. Jest to sieć lokalnych stacji, która doskonale zna potrzeby swoich klientów. Nie dziwi zatem fakt, że Bliska jest odwiedzana tak często – zawsze oferuje najwyższej jakości produkty w dobrej cenie. Stacja paliw Bliska to możliwość tankowania najpopularniejszych paliw na rynku, czyli benzyny bezołowiowej Eurosuper 95 i oleju napędowego oraz benzyny bezołowiowej Eurosuper 98 i Autogazu (LPG). Bliska to również szeroka gama produktów, które przydadzą się w czasie podróży oraz możliwość skosztowania pysznych kanapek czy wypicia świeżo zaparzonej, aromatycznej kawy. Na stacjach Bliska bez problemu można dokonać płatności przy użyciu karty płatniczej oraz karty do bezgotówkowego tankowania: FLOTA, TANKBANK, DKV/ORLEN. Gwarantem jakości paliw sprzedawanych na stacjach Bliska jest polski producent paliw płynnych. Dystrybutory znajdujące się na stacjach Bliska zostały oznaczone znakiem Jakość Orła, co stanowi gwarancję, że na stacjach Bliska znajduje się wyłącznie paliwo najwyższej jakości – przyjazne zarówno dla Twojego samochodu, jak i środowiska naturalnego. Składy chemiczne benzyn, olejów napędowych i autogazu dobierane są na podstawie najnowszych światowych badań. Benzyny silnikowe bezołowiowe E95 i E98 oraz olej napędowy czy LPG odpowiadają w pełni aktualnym wymaganiom europejskim. Bliska to również system wewnętrznej kontroli jakości oferowanych paliw, który odbywa się na każdym etapie – począwszy od produkcji, poprzez dystrybucję, a kończąc na sprzedaży. Bliska to gwarancja jakości oferowanych produktów oraz rzetelności świadczonych usług!

Stacja paliw Bliska – wszystko co niezbędne w drodze w jednym miejscuStacja paliw Bliska to również wszechstronny wybór wielu z produktów, które dostępne są w obszernych i dobrze zaopatrzonych sklepach przystacyjnych. Bliska to także oferta artykułów motoryzacyjnych, która zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających miłośników motoryzacji. Bardzo przystępne ceny oraz szeroka gama produktów sprawiają, że stacja paliw Bliska to najlepsze miejsce na obowiązkową przerwę dla każdego kierowcy! Bliska poświęca wiele czasu i energii na rozwijanie oraz udoskonalanie swojej oferty, o czym świadczy m.in. wprowadzenie usługi cashback. Stacja paliw bliska umożliwia swoim klientom dokonywanie transakcji kartą debetową Visa i MasterCard, które są gwarantem bezpieczeństwa przy jednoczesnej oszczędności czasu.

Bliska promocje – zawsze dogodnie i w niskiej cenieBliska promocje to wiele produktów przydatnych w każdej podróży w przystępnych
cenach. Każdy kierowca oraz jego towarzysze podróży znajdą tutaj wszystko, co jest im potrzebne do tego, by wspólna podróż przebiegała szybko, sprawnie i komfortowo. Jeśli chcesz być na bieżąco z ofertą Bliska i otrzymywać informacje o nowościach i promocjach, koniecznie pobierz aplikację mobilną goodie i dodaj stację paliw Bliska do listy ulubionych marek. Dzięki goodie nie ominie Cię żadna cenowa okazja.