Biesiadowotylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Biesiadowo

Przepraszamy. Biesiadowo nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Pizzeria Biesiadowo to marka znana i lubiana. Pierwszy lokal powstał w 2007 r. w Aleksandrowie Łódzkim. Jak wspominają właściciele, znajdowało się tam 200 miejsc siedzących, a zdarzało się, że goście czekali na wolny stolik. Obecnie w całym kraju – w różnych miastach – funkcjonuje około 100 lokali pizzerii Biesiadowo. Znajdziemy je m.in. w Łodzi, Białymstoku czy Katowicach. Pizza Biesiadowo ma mnóstwo fanów! Nic dziwnego. Stworzone przez Biesiadowo menu robi wrażenie.


W oferowanym przez Biesiadowo menu znajdziemy mnóstwo pyszności

Biesiadowo oferuje wiele propozycji kierowanych do miłośników pizzy, ale nie tylko oni znajdą tam coś dla siebie. W życiu ważna jest różnorodność – dobrze o tym wiedzą szefowie firmy. W przygotowanym przez Biesiadowo menu znajdziemy więc także m.in. zapiekanki, kebaby czy makarony, a dbające o linię osoby mogą skusić się na pyszne sałatki. Ci, którzy chcą śledzić organizowane przez Biesiadowo promocje, powinni pobrać aplikację goodie i dodać Biesiadowo do listy ulubionych marek. Korzystając z atrakcyjnych okazji, możemy taniej najeść się do syta i spędzić miło czas przy smakołykach oferowanych przez zespół pizzerii Biesiadowo.


“Sołtysowa”, “Grzybobranie” czy “Wiocha” – Biesiadowo to pomysłowość i dystans!

Markę Biesiadowo cechuje pomysłowość i dystans, czyli to, co niezbędne do spędzenia miłego wieczoru przy dobrej pizzy. Firma świadomie nawiązuje do wiejskich klimatów, a pozycje, jakie znajdziemy w stworzonym przez Biesiadowo menu, wywołają uśmiech na każdej twarzy. “Wiocha”, “Widły w plecach”, a może “Palimordka”? Nazwy potraw nie muszą być nudne! Kreatywny zespół pizzerii Biesiadowo udowadnia to na każdym kroku. Biesiadowo nie próbuje kopiować konkurencji – znalazło swój własny, niepowtarzalny styl, który stara się promować. Efekty są bardzo dobre. Nazwy znalezione w menu tej pizzerii trudno zapomnieć, a to już duży sukces. Dzięki temu Biesiadowo odwiedza mnóstwo miłośników jedzenia. Pizza tej firmy dostępna jest już w ponad 60 miastach w całej Polsce. Klientów, oprócz kuchni, przyciąga interesujący, charakterystyczny wystrój w klimacie staropolskim.


Biesiadowo Warszawa – kilka lokalizacji do wyboru

Miłośnicy pizzy ze stolicy mają powody do zadowolenia – Biesiadowo Warszawa oferuje wiele lokalizacji, każdy więc z pewnością znajdzie tę, do której ma blisko. Warto wybrać się do lokalu Biesiadowo, by spróbować pysznej pizzy, makaronów i innych przysmaków. Gdy zwrócimy uwagę na proponowane przez Biesiadowo promocje, będzie jeszcze przyjemniej, bo każdy lubi przecież nieco oszczędzić. Warto, szczególnie w atrakcyjnej cenie, skusić się na przysmaki – nie ma to jak wieczorne wyjście ze znajomymi na dobre jedzenie, a pizza Biesiadowo to gwarancja dobrego smaku. Jeżeli szukasz czegoś oryginalnego, pomysłowego, zapadającego w pamięć, a przede wszystkim pysznego – Biesiadowo to opcja dla Ciebie.