Bershkatylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

BershkaBershka została założona w 1998 roku. Należy do grupy Inditex. O tym, jak bardzo stała się popularna i spełniająca potrzeby wymagających klientów, świadczy fakt, że w ciągu dwóch lat zostało otwartych 100 sklepów. W tej chwili, po 8 latach jest ich ponad 1000 w ponad 70 krajach. Klientami są osoby młode, odważne, które cenią najnowsze trendy oraz interesują się nowymi technologiami, muzyką oraz aktywnie działają w social media. W portfolio ma różnoraką gamę ubrań: buty, kurtki, akcesoria, bluzy, koszulki, płaszcze, jeansy, spódnice a także ostatnio nową linię sportową -Gymwear.


Bershka – online: https://www.bershka.pl

Bershka znakomicie radzi sobie również w Internecie. Prowadzi sklep internetowy: www.bershka.pl i zaznacza, że zakupy w nim są naprawdę proste i przysparzają wiele radości. Jeśli nie masz czasu biegać po galeriach handlowych, zakupy w domu przez Internet to znakomita propozycja dla Ciebie. Nie musisz logować się na stronie, żeby zrobić zakupy, możesz zamawiać ubrania również jako Gość. Zakupy przebiegają w ten sposób, że wybierasz interesujący Cię dział: Bershka Girls, Bershka Boys lub Bsk Girls a następnie produkt, który Cię interesuje: buty, sukienka, buty, spodnie.

Marka online wprowadziła nawet nową usługę – dostawa następnego dnia w cenie 40 zł do godz. 16, żeby następnego dnia ją otrzymać. Darmowa przesyłka expresowa dla zamówień od 250 zł. Standardowa wysyłka niezależnie od ilości nabytych produktów kosztuje 10 zł. Marka prowadzi darmową infolinię dla klientów pod numerem: 00 800 341 12 05 od poniedziałku do piątku od 9 do 19.30. Jeśli zamówiony produkt nie odpowiada Ci, możesz go zwrócić. Ze względów higienicznych nie można oddać biżuterii, skarpetek i ozdób do włosów.

Zarówno w sklepie internetowym jak i stacjonarnym marka organizuje wiele wyprzedaży letnich, zimowych, Mid Season Sale, promocji i kodów rabatowych. Ostatnio marka prowadzi kampanie: Disney, Vinyl, Halloween, FEDEZ FOR BERSHKA, Back to school, Hello Soho Party, It’s just a game, Urban Nomads, Express Yourself, Lazy Days, Frames of Summer, AW 17 The New Kinds. Aktualnie wśród trendów dominują: kratka, red, aksamit, Faux For, Tailoring.


#bershkastyle

Marka zaprasza klientów do budowania świata Bershki w social media. Zachęca do przygotowania stylizacji składających się z ubrań marki: kurtek, butów, sukienek, spodni, torebek i wielu innych oraz oznaczenie jej na Instagramie z #bershkastyle. Marka publikuje załączone stylizacje również na swojej stronie internetowej.

Jeśli chcesz mieć szybkie informacje o wyprzedażach, promocjach, kodach promocyjnych, pobierz aplikację goodie. Wyślemy Ci wiadomość push na Twój telefon z systemem Android lub iOS, kiedy tylko pojawią się informacje o tym. Nie zapomnimy również o nowościach.