Bartek to marka obuwnicza znana z pewnością wszystkim rodzicom. Działa już od 1991 roku, kiedy to pojawił się pierwszy sklep z charakterystycznym logo. Bartek początkowo zajmował się produkowaniem obuwia damskiego, jednak bardzo szybko zmienił profil. Od 1994 roku marka specjalizuje się w obuwiu dziecięcym, a produkowane przez Bartek buty są uznane za jedne z najlepszych na rynku.

Dzieje się tak dlatego, że Bartek dba o wysoką jakość swoich produktów. Buty mają być idealnie dopasowane do fizjologicznego kształtu stopy dziecka. Dlatego produkowane przez markę Bartek buty są najwygodniejsze, wspierają rozwój malucha i ułatwiają naukę chodzenia. Produkty marki Bartek nadają się także dla starszych dzieciaków. Ceniona przez rodziców firma przyciąga do siebie nie tylko wysoką jakością i profesjonalną obsługą. Oczywiście nie bez znaczenia są także ogłaszane w sklepach Bartek promocje.

Bartek – promocje i rabaty

Zakup bucików dziecięcych Bartek może być o wiele tańszy. Wszystkie produkty często bywają przeceniane. W wielu przypadkach możesz je kupić nawet za połowę ceny. Najważniejsze jest to, żeby wiedzieć, kiedy pojawiają się w sklepach Bartek promocje. To najlepszy sposób na znalezienie dla maluszka idealnych butów w najlepszych cenach.
Organizowane w sklepach Bartek promocje są bardzo atrakcyjne. Wszystkie informacje na ich temat możesz znaleźć na stronie goodie.pl lub w aplikacji mobilnej. Bartek bardzo często oferuje rabaty, a dzięki aplikacji możesz być z nimi zawsze na bieżąco. Dzięki temu będziesz wiedzieć, kiedy warto odwiedzić znajdujący się w pobliżu Bartek sklep. Oczywiście ogłaszane przez markę Bartek promocje obejmują także asortyment sklepu internetowego.


Bartek – sklep internetowy

Zakupy w sieci Bartek możesz zrobić w jednym z kilkudziesięciu sklepów firmowych lub jednym z kilkuset sklepów partnerskich. Każdy prowadzony przez Bartek sklep zatrudnia najlepszych specjalistów, dlatego możesz liczyć na profesjonalną poradę i obsługę na najwyższym poziomie. Warto jednak zainteresować się sklepem online.

Prowadzony przez markę Bartek sklep internetowy jest bardzo wygodny. Intuicyjna obsługa i bezpieczne zakupy to tylko początek długiej listy zalet sklepów Bartek. W komfortowy sposób możesz zapoznać się z asortymentem. Każdy produkt jest dokładnie opisany, więc bez problemu dopasujesz oferowane przez Bartek buty do rozmiaru stopy i potrzeb maluszka.

Oczywiście dostępne w sklepach Bartek buty spełniają wszystkie wymagania dzieci i rodziców. Są wygodne i lekkie, do tego wykonane z najlepszych materiałów. Co więcej, Bartek oferuje także szalenie modne wzory, które z pewnością spodobają się małym modnisiom i elegantom. W sklepach Bartek znajdziesz buty zarówno na wiosnę i lato, jak i jesień i zimę. Różnego rodzaju fasony, różne kolory i rozwiązania – w Bartek zawsze masz bardzo szeroki wybór produktów.