za przelewy w euro na terenie UE dla firm

85

Logo Bank Millennium S.A
Ulubione
0 zł
za przelewy w euro na terenie UE dla firm

Ważna do 2020-12-31

Opis

Duże przedsiębiorstwa i mniejsze firmy mogą teraz obniżać koszty swoich rozliczeń w euro.
Bank Millennium oferuje za darmo przelewy SEPA w euro na terenie UE dla wszystkich kont firmowych.

Klienci Banku Millennium mają też dostęp do atrakcyjnych kursów walut, a firmy z segmentu przedsiębiorstw do nowoczesnej, bezpłatnej, cyfrowej platformy walutowej Millennium Forex Trader. 

Formularz kontaktowy

TREŚĆ NOTY PRAWNEJ:
Promocja „Przelew SEPA za 0 zł” dotyczy Klientów, którzy posiadają lub otworzą w Banku Millennium rachunek na podstawie „Ogólnych warunków otwierania i prowadzenia rachunków bankowych dla Klientów Bankowości Przedsiębiorstw w Banku Millennium S.A.” lub „Ogólnych warunków otwierania i prowadzenia rachunków bankowych dla małych przedsiębiorstw i innych podmiotów w Banku Millennium S.A.”, i trwa od 1 listopada 2019 r. do 31 grudnia 2020 r.
Po spełnieniu warunków określonych w Regulaminie „Przelew SEPA za 0 zł” uczestnik ma prawo do nagrody w postaci braku opłat za wychodzące przelewy SEPA zlecone w systemie bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej oraz za przychodzące przelewy SEPA. Powyższe dokumenty są dostępne w placówkach Banku oraz na
www.bankmillennium.pl.

Wszystkie okazje

Opinie

Napisz recenzję
Kal_Drogo
Opublikowano2020-04-18, 12:42
ja mam już 2 karty, obie wykorzystałem bez problemu ;)
misiapysia
Opublikowano2020-01-23, 10:13
Ja dostałam kartę Goodie, wszystko działa, karta fajna, bez problemu dodałam do Apple Wallet i dokonałam płatności :)
Piramida12
Opublikowano2019-12-11, 11:41
NIE KUPUJCIE E-KART PODARUNKOWYCH GOODIE, NIE DZIAŁAJĄ (PO AKTYWACJI KOMUNIKAT: BŁĄD DANYCH, SPRÓBUJ PONOWNIE), WIELOKROTNIE ZGŁASZANE DO OBSŁUGI GOODIE, MOŻE KTOŚ ŁĄSKAWIE ZAJMIE SIĘ TEMATEM? PISZĘ TUTAJ, BO POD ARTYKUŁEM O E-KARTACH SIĘ NIE DA.
goodie
Opublikowano2019-12-12, 09:37
Cześć Piramida, Jesteśmy w trakcie weryfikacji Twojego zgłoszenia, które przesłałeś na nasz adres kontakt@goodie.pl . Skontaktujemy się z Tobą w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy, Zespół goodie!