za kartę kredytową Impresja do 12 miesięcy
0 zł

za kartę kredytową Impresja do 12 miesięcy

Ważna od 2019-01-03 do 2019-02-28

Opis

Zamów w Banku Millennium  kartę kredytową Impresja (RRSO 14,19%) do 28 lutego 2019 r. i  korzystaj z niej bez opłaty miesięcznej za jej obsługę w każdym z kolejnych 12 miesięcy kalendarzowych, w którym dokonasz minimum jednej transakcji bezgotówkowej kartą. 

Ponadto, płacąc kartą kredytową Impresja u Partnerów zyskujesz zwrot na rachunek karty kredytowej w wysokości 5% sumy miesięcznych wydatków, maksymalnie do 760 zł w roku kalendarzowym.
Programem objętych jest ponad 20 wiodących marek:  APART, empik, Travelplanet.pl, Sony Centre, SEPHORA, Smyk, VENEZIA, Deichmann, Baldinini, COCCINELLE, MaxMara, MARELLA, POLLINI, FRANCESCOBIASIA, PENNYBLACK, ZARA, PULL&BEAR, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, OYSHO, ZARA HOME, Uterqüe oraz Carrefour (zwrot w postaci e-kuponów).

Załóż kartę kredytową Impresja już dziś i zyskaj do 760 zł rocznie!
 
Zyskaj drugi zwrot z cashback goodie w wybranych sklepach online!
Dodatkowo, robiąc zakupy z goodie w: Deichmann, Sephora, Travelplanet.pl, Venezia i płacąc kartą kredytową Millennium Impresja (RRSO 14,19%), zyskasz zwrot na konto cashback na goodie. W zależności od marki możesz liczyć na zwrot do 8% wartości zakupu (informacja o możliwych do uzyskania cashbackach jest określona w treści Okazji Cashback). 

Jak otrzymać 2 zwroty? To proste! 
  • Zarejestruj się na www.goodie.pl lub pobierz aplikację goodie. 
  • Przejdź przez stronę marki na goodie do wybranego sklepu będącego Partnerem goodie . 
  • Zrób zakupy i opłać zamówienie kartą kredytową Millennium Impresja (RRSO 14,19%)*. 

Szczegółowe zasady uzyskania zwrotu z cashback goodie określa „Regulamin korzystania z Platformy goodie.pl przez użytkowników” dostępny na stronie internetowej https://goodie.pl/regulamin
 
* UWAGA: Dotyczy płatności kartą kredytową online, nie korzystaj z portfeli elektronicznych oraz systemów płatności online.

Regulamin promocji.
Zobacz notę prawną.
Zobacz przykład reprezentatywny.

Gdzie

Wszystkie okazje

Strona internetowa Goodie wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj.