Bajkowy Labirynt (RO-AN / Kidsplay.eu)tylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Bajkowy Labirynt (RO-AN / Kidsplay.eu)

Przepraszamy. Bajkowy Labirynt (RO-AN / Kidsplay.eu) nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Bajkowy Labirynt to plac zabaw dostępny w wielu miastach, który spełnia oczekiwania dzieci i ich rodziców. Warto wiedzieć, że właścicielem marek Bajkowy Labirynt oraz Kidsplay.eu jest polska firma RO-AN Sp. z o.o. Sieć placów zabaw Bajkowy Labirynt jest stale poszerzana, a obecnie w jej skład wchodzi aż 100 placówek w lokalizacjach rozsianych w całej Polsce. Można znaleźć Bajkowy Labirynt Starachowice w centrum handlowym Galardia, aż pięć placówek w Gdańsku czy też lokalizacje w Katowicach, Krakowie i Opolu.

Oprócz samego prowadzenia sieci placów zabaw, Bajkowy Labirynt, a więc RO-AN Sp. z o.o. zajmuje się też produkcją oraz eksploatacją i serwisem urządzeń rozrywkowych, przeznaczonych do zabaw dla dzieci. Pod marką Bajkowy Labirynt, oprócz samych placów zabaw z zatrudnionym opiekunem, można znaleźć bezobsługowe koncepty rozrywkowe również przeznaczone dla dzieci. Oprócz tego właściciel marki Bajkowy Labirynt produkuje i udostępnia na terenie, m.in. galerii handlowych, automaty rozrywkowe takie, jak: karuzele czy pociągi.

Promocje w LabiryntachWarto zauważyć, że Bajkowy Labirynt cennik ma dostosowany do oferowanych usług. Jednak chcąc wiedzieć, czy w wybranej lokalizacji będzie promocja w konkretnym dniu, np. z okazji Dnia Dziecka, warto śledzić markę Bajkowy Labirynt w aplikacji mobilnej goodie czy też na stronie internetowej goodie.pl. Dzięki temu będzie można sprawdzić wszystkie promocje oraz lokalne placówki takie, jak chociażby punkty Bajkowy Labirynt Gdańsk czy też Bajkowy Labirynt Starachowice.

Na stronie firmy RO-AN Sp. z o.o. dostępny jest też Bajkowy Labirynt cennik, a więc można sprawdzić, ile będzie kosztować pozostawienie dziecka na placu zabaw przez wybraną przez nas liczbę godzin w konkretnym dniu. Na szczęście Bajkowy Labirynt oferuje dużo promocji cenowych.

Oferta rozrywkowaKażdy plac zabaw, obojętnie czy jest to Bajkowy Labirynt Starachowice czy też jeden z punktów Bajkowy Labirynt Gdańsk, spełnia odpowiednie normy bezpieczeństwa. Place Bajkowy Labirynt są wykonane zgodnie z normą EN-PN 1176, która warunkuje bezpieczeństwo zabaw dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Można więc być pewnym, że bezpieczeństwo jest gwarantowane na terenie placu Bajkowy Labirynt Starachowice, Kraków, Katowice czy Opole i śmiało można tam pozostawić dziecko.

Głównym założeniem placu zabaw Bajkowy Labirynt jest opieka nad dzieckiem, kiedy rodzice dokonują zakupów w sklepach obok. Dlatego można tu znaleźć wiele zabawek odpowiednich dla dzieci w różnym wieku, bajkowe kąciki, baseny z piłeczkami czy małpi gaj. Niektóre placówki Bajkowy Labirynt oferują też dzieciom zabawę w domku na ścianie. W nowo otwartych w 2017 roku punktach można też się spodziewać stref zabaw interaktywnych czy zabaw, które poszerzą wiedzę o ekologii i zdrowiu. W niektórych placach zabaw dostępny jest też kącik gastronomiczny.