audioteka.pltylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

audioteka.pl

Przepraszamy. audioteka.pl nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Audioteka powstała pod koniec 2008 roku i już po czterech latach działalności mogła się pochwalić rocznym przychodem rzędu 5 milionów złotych. Audioteka jest platformą dystrybuującą i nagrywającą audiobooki. Firma założona została przez Marcina Beme, absolwenta Wydziału Nauk Ekonomicznych na Uniwersytecie Warszawskim. Serwis Audioteka swoją popularność zyskał dzięki dobrym kampaniom reklamowym, które prowadzone były aż w 23 krajach. Jak twierdzi twórca portalu Audioteka, promocję swojej firmy rozpoczął agresywnie, a szefowanie zespołem ma we krwi od urodzenia. To właśnie dlatego Audioteka już od wielu lat jest numerem jeden na polskim i czeskim rynku sprzedaży audiobooków. Oferowany przez platformę Audioteka abonament jest na tyle konkurencyjny, że zainteresował już 35 milionów internautów. Obecnie kosztuje on niespełna 20 złotych na miesiąc. Warto dodać, że dzięki kilku sprytnym sztuczkom możemy korzystać z zasobów serwisu Audioteka za darmo.


Audioteka to nie tylko Polska

Obecnie platforma Audioteka abonament swój udostępnia mieszkańcom takich krajów, jak Francja, Węgry, Litwa, Szwecja, Turcja, Czechy czy Niemcy. Firma nie zwalnia tempa i zamierza wprowadzać swoją ofertę również na innych rynkach. Spółka Audioteka S.A warta jest obecnie już ponad 80 milionów złotych, a tylko w 2016 roku sprzedała ponad milion audiobooków – takich autorów, jak choćby Jo Nesbø.


Audioteka to wysokiej jakości superprodukcje

Oferowane przez platformę Audioteka promocje są opłacalne chociażby ze względu na bardzo dobrej jakości nagrania, w których uczestniczą najpopularniejsi polscy lektorzy. Już od wielu lat Audioteka wraz ze swoimi audiobookami zdobywa prestiżowe nagrody za innowacyjny startup oraz wysokiej jakości superprodukcje, które osiągnęły niewiarygodną popularność wśród klientów.


Audioteka za darmo? To możliwe!

Audioteka pozwala na korzystanie z audiobooków całkowicie za darmo przez dwa tygodnie. Po tym okresie możemy na przykład wykorzystać udostępniony przez partnerów portalu Audioteka kod promocyjny, który umożliwi aktywację konta premium. Możemy również korzystać z ofert lojalnościowych stacji benzynowych, w których zebrane punkty wymienimy na oferowany przez firmę Audioteka abonament. Możemy więc przyjąć, że korzystanie z serwisu Audioteka za darmo jest możliwe. Wszystkie aktywne promocje znajdziemy na portalu goodie.pl.


Audiobooki nawet na smartfonie

Udostępniony przez partnera Audioteka kod promocyjny możemy aktywować nie tylko z poziomu komputera stacjonarnego, ale również urządzenia mobilnego. Obecnie Audioteka dostępna jest na takie platformy, jak iOS, Android oraz Windows 10. Stworzona przez firmę Audioteka aplikacja jest dostępna do pobrania z Microsoft Store, App Store oraz sklepu Google Play. Również z poziomu aplikacji mobilnej możemy korzystać z serwisu Audioteka za darmo. Warto dodać, że oferowana przez platformę Audioteka aplikacja spełnia wszystkie standardy bezpieczeństwa, łącznie z obsługą protokołu HTTPS.