Atelkomtylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Atelkom

Przepraszamy. Atelkom nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Chcesz zdjąć simlocka, kupić nowy telefon, oddać do naprawy pogwarancyjnej posiadany albo nabyć do niego ładowarkę? To wszystko znajdziesz w ofercie Atelkom, czyli ogólnopolskiej, profesjonalnej sieci sklepów świadczących usługi oraz sprzedaż aparatów telefonicznych GSM, a także przeznaczonych do nich akcesoriów. Dlaczego warto odwiedzić sklep sieci Atelkom? Jak odróżnia się ona od konkurencji?

Atelkom telefony i akcesoriaZa Atelkom przemawia przede wszystkim wieloletnie doświadczenie. Firma działa już bowiem od 1998 roku, kiedy to powstała w odpowiedzi na wzrastające zapotrzebowanie rynku na obsługę posprzedażową i pogwarancyjną użytkowników telefonii komórkowej. Atelkom telefony i akcesoria sprzedaje więc już 20 lat, świadcząc także usługi dla ich właścicieli, od wspomnianego we wstępie zdejmowania simlocka po doradztwo w sprawie zakupu. O jakości produktów i usług firmy może świadczyć fakt, że Atelkom ma sklepy w kilkunastu miastach Polski. Co niezwykle istotne, wszędzie obowiązują pracowników takie same standardy, więc obojętnie, czy odwiedzasz sklep Atelkom Nowy Sącz, czy Rzeszów, możesz mieć pewność, że obsłużą Cię prawdziwi fachowcy!

Kolejną zaletą Atelkom jest ścisła współpraca z autoryzowanymi przedstawicielami telefonii GSM w Polsce, jak i z dystrybutorami telefonów i akcesoriów GSM (także poza granicami kraju). Tym, co doceniają klienci, są przystępne ceny za oferowane przez Atelkom telefony, akcesoria oraz usługi. Na oficjalnej witrynie firmy możesz sprawdzić, gdzie znajdują się punkty sieci Atelkom. Dowiesz się z niej również jak mają salony Atelkom godziny otwarcia. Pozwoli Ci to zaplanować wizytę w danym sklepie w czasie, który będzie najdogodniejszy. Niestety, na stronie Atelkom nie znajduje się cennik ani aktualne oferty dla klientów. Wszystko możesz za to sprawdzić osobiście, odwiedzając placówkę sieci.

Jak zaoszczędzić na zakupach w Atelkom?Nikt nie lubi przepłacać, Ty pewnie też. Dlatego warto wiedzieć, kiedy pojawiają się promocje na znajdujące się w Atelkom telefony oraz różnego rodzaju akcesoria i usługi. Dzięki temu możesz zaoszczędzić na skorzystaniu z oferty z Atelkom nawet większe kwoty! Jak nigdy nie przegapić okazji? Jest na to prosty sposób – pobierz goodie! To niewielka, darmowa aplikacja, która gromadzi wszystkie informacje o atrakcjach cenowych oferowanych przez Atelkom. Wystarczy tylko podać lokalizację i już możesz sprawdzić, czy np. punkt Atelkom Nowy Sącz nie ma akurat promocji na akcesoria. Dzięki temu zawsze wiesz, kiedy możesz zapłacić mniej pieniędzy za sprzęt GSM, akcesoria lub też świadczone przez Atelkom usługi! Atelkom godziny otwarcia może mieć nieatrakcyjne dla osób, które pracują, stąd też dzięki goodie unika się konieczności odwiedzania placówki w celu sprawdzenia oferty promocyjnej.

Nie czekaj zatem i wypróbuj goodie już dzisiaj! Pobierz aplikację i zobacz, jak dzięki niej możesz zaoszczędzić w sieci sklepów Atelkom!