na Black Week

Oferta Archiwalna

Logo AliExpress
Ulubione
Kod
na Black Week

Ważna od 2019-11-28 do 2019-12-03

Opis

Black Week to tydzień PROMOCJI na ALIEXPRESS! Niższymi cenami i kodem będzie można się cieszyć aż do 03.12. Zobacz jak maksymalnie dużo zaoszczędzić, łącząc okazje AliExpress i goodie cashback!

Skorzystaj z kodu i obniż koszyk o 4$ przy zakupach za min. 5$. Obowiązuje dla nowych użytkowników AliExpress.ZWROT NA ALIEXPRESS Z GOODIE CASHBACK - BEZPIECZNY, BEZPŁATNY I PROSTY ZWROT PIENIĘDZY za zakupy w sklepach internetowych! 
  1. Jeśli do tej pory nie korzystałeś z goodie cashback, zaoszczędzisz aż 15 ZŁ które otrzymasz na powitanie w prezencie oraz do 9% wartości swoich zakupów netto (bez kosztów dostawy).
  2. Jeśli już wcześniej korzystałeś z goodie cashback, zaoszczędzisz do 9% wartości swoich zakupów netto (bez kosztów dostawy).
 
CZY MOGĘ SKORZYSTAĆ JEDNOCZEŚNIE Z INNYCH PROMOCJI?
Tak, ta oferta ŁĄCZY SIĘ z innymi promocjami. Oznacza to, że produkt z OBNIŻONĄ CENĄ możesz połączyć z KODEM ZNIŻKOWYM, otrzymać do tego do 9% ZWROTU od goodie, a jeśli to Twoja pierwsza transakcja w goodie Cashback, dostać jeszcze DODATKOWO 15 ZŁ zwrotu!

Procent zwrotu zależy od kategorii produktu – kategorie możesz sprawdzić klikając w przycisk ‘I’ u góry ekranu.

Aby sprawdzić najlepsze oferty AliExpress kliknij w przycisk ‘WSZYSTKIE OKAZJE ALIEXPRESS’!


CO POWINIENEM ZROBIĆ ABY SKORZYSTAĆ Z GOODIE CASHBACK?
  1. Kliknij w przycisk „PRZEJDŹ DO SKLEPU”.
  2. Zarejestruj się lub zaloguj w goodie.
  3. Aby skorzystać z tej oferty cashback, złóż zamówienie za minimum 20 zł. 
 
KIEDY OTRZYMAM ZWROT? 
  1. 15 zł w prezencie otrzymasz w ciągu 1 dnia roboczego od dokonania transakcji przez goodie cashback. Środki znajdą się na Twoim koncie goodie ze statusem „Środki oczekujące”.
  2. Zwrot do 9% otrzymasz w ciągu 1 dnia roboczego – środki otrzymają status „Środki oczekujące” w zakładce „cashback” w aplikacji goodie i na www.goodie.pl. Po otrzymaniu potwierdzenia transakcji przez Aliexpress, środki zmienią status na „Zatwierdzone środki”. Średnio czas potwierdzania transakcji Aliexpress to 33 dni. 
  3. Gdy tylko „Zatwierdzone środki” osiągną poziom 20 zł (minimalna kwota do wypłaty) możesz przelać środki na swoje konto bankowe.

Do 03.12. możesz upolować tysiące produktów w cenach nawet 70% NIŻSZYCH i połączyć PROMOCJE z KODAMI oraz goodie Cashback! Powodzenia!

Wszystkie okazje