Aldiktylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Aldik

Przepraszamy. Aldik nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Aldik to powstała w 1991 roku polska sieć supermarketów zlokalizowanych głównie w województwie lubelskim. Pojedyncze supermarkety powstały jednak także w innych rejonach i miastach, takich jak Warszawa czy Rzeszów. Wśród miast o największej liczbie działających sklepów Aldik Lublin jest obecnie liderem. Lubelscy konsumenci darzą Aldik ogromną sympatią, a w przyszłości planowane jest otwarcie kolejnych sklepów marki.


Aldik – gazetka

Co można kupić w sklepach Aldik? Dobrym źródłem wiedzy na ten temat jest prowadzona przez Aldik gazetka. Aktualne w Aldik promocje zawsze można sprawdzić właśnie tam. Zaopatrzysz się w nią w sklepie stacjonarnym. Możesz także pobrać ją ze strony internetowej. Gazetka Aldik zawiera też adresy sklepów, aby łatwiej było Ci znaleźć najdogodniejszą na zakupy lokalizację.


Produkty Aldik

Aldik to przede wszystkim szeroka gama artykułów spożywczych. W każdym markecie czeka na Ciebie dobrze zaopatrzony dział mięsny, w którym kupisz nie tylko wędliny czy kiełbasy, ale także świeże mięso. Stoisko z owocami jest pełne soczystych warzyw i owoców, które aż się proszą, aby zapakować je do woreczka! W Aldik znajdziesz też szeroki wybór alkoholi i napojów. Oferta jednak nie ogranicza się do artykułów spożywczych. Każdy supermarket Aldik ma też dział gospodarstwa domowego. Zaopatrzysz się tam w przydatne w domu przedmioty, takie jak żarówki, śrubokręty czy miski, a nawet szkolne zeszyty. Wydawana co tydzień przez Aldik gazetka to zawsze odpowiednie źródło informacji o najnowszych promocjach!


Pieczywo w Aldik

Aldik posiada swoją własną piekarnię. Dzięki temu pieczywo jest zawsze świeże. Prowadzona przez Aldik gazetka z nowościami zawiera ciekawe propozycje wypieków. Na szczególną uwagę zasługują zdrowe chleby pełnoziarniste oraz słodkie przekąski – drożdżówki i ciastka z piekarni Aldik to prawdziwe rarytasy!


Aldik – godziny otwarcia

W województwie lubelskim znajduje się wiele sklepów pod szyldem Aldik. Godziny otwarcia w każdym z nich mogą się nieco różnić. Najczęściej market jest czynny od 7:00 do 20:00, a niektóre placówki otwarte są nieco dłużej, bo do 22:00. Czas pracy sklepu może być uwarunkowany jego lokalizacją – na przykład sklep Aldik będący częścią galerii handlowej pracuje dłużej niż supermarket samodzielny. Jeśli chcesz zrobić zakupy w Aldik, Lublin czeka – na pewno znajdziesz lokalizację, która Ci odpowiada.


Aldik – promocje

Gazetka Aldik zawsze zawiera kilka propozycji produktów pochodzenia lokalnego. W województwie lubelskim działa wiele firm zajmujących się produkcją nabiału. Z tego powodu w sklepach Aldik można znaleźć artykuły pochodzące właśnie od lubelskich producentów. Jeśli interesują Cię promocje i chcesz być na bieżąco informowany o nowych cenowych okazjach i gazetkach, koniecznie pobierz aplikację mobilną goodie i dodaj Aldik do listy ulubionych marek.