za kurs instruktora jazdy konnej

Oferta Archiwalna

Ulubione
799 zł
za kurs instruktora jazdy konnej

Ważna od 2020-03-26 do 2020-03-29, 23:59

Opis

KURS INSTRUKTORA JAZDY KONNEJ Online.

1. Kurs instruktora jazdy konnej Online – Uprawnienia
Jako absolwent kursu otrzymujesz dokumentację, która jest potwierdzeniem uzyskania przez Ciebie stopnia instruktora jazdy konnej; zgodnie z rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 13 czerwca 2013 r.; ustawą o sporcie z dnia 25 czerwca 2010 r. oraz ustawą Prawo Oświatowe z dnia 14 grudnia 2016 r. Funkcjonujemy jako niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego objęta systemem oświaty – w związku z tym, otrzymujesz legalne uprawnienia. Kurs jest doskonałą możliwością podniesienia swoich kwalifikacji i nabycia nowych uprawnień np. dla nauczycieli wychowania fizycznego; lub instruktorów innych dyscyplin sportu.

Dokumentacja, którą otrzymasz:
  • zaświadczenie o ukończeniu kursu wg wzoru z rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (załącznik nr 5),
  • certyfikat ukończenia kursu instruktora jazdy konnej na papierze ozdobnym,
  • legitymacja instruktora jazdy konnej w skórzanej oprawie w formacie A6,
  • legitymacja plastikowa w formie identyfikatora.

2. Struktura kursu
Kurs instruktora jazdy konnej Online odbywa się w wygodnej i nowoczesnej formie e-learningowej, więc możesz go ukończyć bez wychodzenia z domu! Kurs jest w 100% teoretyczny, dzięki czemu nie trzeba odbywać praktyk, ponieważ nie jest to wymagane prawem; jednak na życzenie absolwenta możemy wystawić skierowanie na praktyki. Po opłaceniu kursu poprzez szybkie płatności automatycznie zapisujesz się na kurs. Po tym jak klikniesz “Rozpocznij ten kurs” otrzymujesz natychmiastowy dostęp do materiałów szkoleniowych. Podstawą do zaliczenia kursu jest egzamin końcowy, który składa się z 10 pytań testowych jednokrotnego wyboru (zaliczenie – min. 70%). Liczba podejść do egzaminu jest nielimitowana, więc nie przejmuj się, jeśli nie zaliczysz za pierwszym razem. Dodatkowo dostęp do kursu jest całodobowy i nieograniczony czasowo, tak więc możesz do niego wracać w dowolnej chwili. Ponadto po zdanym egzaminie otrzymujesz certyfikat ukończenia kursu instruktora jazdy konnej w PDF, tak więc możesz go samodzielnie wydrukować.

3. Uczestnicy kursu
Uczestnikiem kursu może być osoba, która ukończyła 18 lat.

Wszystkie okazje