na kurs Groomer – Psi Fryzjer

Oferta Archiwalna

Ulubione
-1340 zł
na kurs Groomer – Psi Fryzjer

Ważna od 2020-03-26 do 2020-03-29, 23:59

Opis

Kurs Groomerski – Psi Fryzjer Online teraz za 1650 zł zamiast 2990 zł.
Jako absolwent kursu otrzymujesz dokumentację, która jest potwierdzeniem uzyskania przez Ciebie kwalifikacji Groomera (psi fryzjer); zgodnie z rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 13 czerwca 2013 r.; oraz ustawą Prawo Oświatowe z dnia 14 grudnia 2016 r. Funkcjonujemy jako niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego objęta systemem oświaty – w związku z tym, otrzymujesz legalne uprawnienia. Kurs jest świetna formą samokształcenia. Kurs groomerski jest doskonałą możliwością podniesienia swoich kwalifikacji i nabycia nowych uprawnień np. do podjęcia nowej pracy bądź otworzenia własnego salonu psiej urody.

Dokumentacja, którą otrzymasz:
  • zaświadczenie o ukończeniu kursu wg wzoru z rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (załącznik nr 5),
  • certyfikat PDF tytułem kurs groomerski
Dokumenty te są legalnym potwierdzeniem nabytych kwalifikacji, dzięki czemu mogą być uznawane zarówno w Polsce jak i w krajach UE i EFTA.
Kurs groomerski Online: otrzymujesz takie same uprawnienia jak po kursie stacjonarnym – podobnie jak po innych naszych kursach.

Struktura kursu
Kurs Groomerski Online odbywa się w wygodnej i nowoczesnej formie e-learningowej, samokształcenia, więc możesz go ukończyć bez wychodzenia z domu! Kurs jest w 100% teoretyczny, dzięki czemu nie trzeba odbywać praktyk, ponieważ nie jest to wymagane prawem; jednak na życzenie absolwenta możemy wystawić skierowanie na praktyki. Po opłaceniu kursu poprzez szybkie płatności automatycznie zapisujesz się na kurs. Po tym jak klikniesz “Rozpocznij ten kurs” otrzymujesz natychmiastowy dostęp do materiałów szkoleniowych. Podstawą do zaliczenia kursu jest egzamin końcowy, który składa się z 12 pytań testowych jednokrotnego wyboru (zaliczenie – min. 70%). Liczba podejść do egzaminu jest nielimitowana, więc nie przejmuj się, jeśli nie zaliczysz za pierwszym razem. Dodatkowo dostęp do kursu jest całodobowy i nieograniczony czasowo, tak więc możesz do niego wracać w dowolnej chwili. Ponadto po zdanym egzaminie otrzymujesz certyfikat ukończenia kursu Groomerskiego w PDF, tak więc możesz go samodzielnie wydrukować.

3. Uczestnicy kursu
Uczestnikiem kursu może być osoba, która ukończyła 18 lat.

Wszystkie okazje