5asectylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

5asecCzy znasz sieć 5àsec? Jest to światowy lider na rynku pralniczym, który stworzył największą w Polsce sieć profesjonalnych pralni. Każda pralnia 5àsec oferuje usługi z użyciem nowatorskich, zaawansowanych technologii, jak pranie wodne Aquasec, pranie chemiczne czy maglowanie. W ofercie 5àsec dostępne jest również prasowanie, dzięki czemu wyjdziesz z pralni nie tylko z czystą, ale i wyprasowaną odzieżą. Nie trzeba chyba dodawać, że przy większej ilości ubrań zyskujesz dzięki temu mnóstwo czasu dla siebie?

Skąd wzięło się 5àsec?

5àsec narodziło się we Francji, a swoje pierwsze placówki otworzyło w 1968 roku. Tak działa po dziś dzień, zaznaczając swoją obecność w ponad 30 krajach. W Polsce może poszczycić się ponad 120 punktami. Większość z nich znajduje się w centrach handlowych. W każdym kraju pralnia 5àsec kieruje się czterema zasadami: szybkość działania, profesjonalizm, doświadczenie oraz najwyższy standard obsługi klienta. Sieć oferuje pranie odzieży z różnych materiałów – od tekstyliów po skórę. Każda osoba odwiedzająca pralnię 5àsec ma do wyboru usługi zwykłe lub premium. Czym one się różnią?

W ofercie 5àsec premium używane są specjalistyczne, opracowane specjalnie dla 5àsec produkty, które gwarantują najwyższą jakość w przystępnej cenie. Dlatego też obowiązujący w 5àsec cennik jest bardzo przystępny dla każdego. Krochmal, usługi antyalergiczne, impregnacja – to przykładowe z usług premium. Sprawdź znajdujący się w salonach 5àsec cennik.

5àsec – warto być stałym klientem!

Podstawowy, obowiązujący w 5àsec cennik jest atrakcyjny, ale jeśli korzysta się często z usług pralni, można spodziewać się korzyści i jeszcze mniejszych kosztów za profesjonalne usługi pralnicze! Stali klienci mogą liczyć na oferowane przez 5àsec zniżki, a osoby, które korzystają z usług pralni od czasu do czasu lub też dopiero mają zamiar je wypróbować, mogą korzystać z promocji, jakie pojawiają się w ofercie. Można dowiedzieć się o nich z oficjalnej strony 5àsec, a jeśli nie masz czasu na codzienne jej odwiedzanie, jest dużo wygodniejsze rozwiązanie.

Goodie – aplikacja dla Ciebie

Goodie to darmowa aplikacja dla oszczędnych! Możesz pobrać ją na swój telefon w każdej chwili. Na czym polega jej działanie? Wystarczy, że dodasz 5àsec do listy ulubionych marek. Gdy tylko zaktualizowany przez 5àsec cennik będzie zawierać jakieś atrakcyjne rabaty lub promocje, od razu otrzymasz powiadomienie. Dzięki temu nie musisz sprawdzać strony internetowej codziennie, aby dowiedzieć się, jakie są aktualnie oferowane przez 5àasec zniżki. Możesz również odwiedzić stronę goodie.pl – działa ona w podobny sposób, z tą różnicą, że nie musisz niczego instalować. Zostaną na niej wyświetlone wszystkie trwające promocje i rabaty, dzięki czemu zawsze wiesz, kiedy skorzystać z usług 5àasec!