Zrób zakupy przez goodie!

Odbierz 15 zł w prezencie!

Robisz zakupy w Black Week? Zrób je przez goodie i odbierz zwrot!

 1. W aplikacji goodie lub na stronie www.goodie.pl, wyszukaj swoją ulubiona markę, oznaczoną symbolem "CASHBACK", a następnie kliknij

  1-figure-icon1
 2. Po przejściu na stronę sklepu złóż zamówienie. Wkrótce na Twoje konto w goodie zostanie naliczony zwrot 15 zł i nawet do 25% od wydanych środków (bez kosztów dostawy) w zależności od stawki cashback w danym sklepie.

  2-figure-icon2
 3. Oszczędzaj z goodie cashback przy kolejnych zakupach! Czekają na Ciebie RTV Euro AGD, Pyszne.pl, eobuwie.pl i 800 innych marek ze zwrotem nawet do 25% wydatków. Oferta łączy się z innymi aktualnymi promocjami sklepów!

  3-figure-icon3
 4. 4-figure-icon4

  Życzymy miłych zakupów oraz jak największych zwrotów! :)

Zrób zakupy w Black Week i odbierz 15 zł!

 • Akcja tylko dla nowych Użytkowników goodie cashback. Dotychczasowi użytkownicy otrzymują standardową wysokość zwrotu za zakupy, określoną przez wybrany sklep (bez kosztów dostawy).

 • Za pierwsze zakupy z goodie cashback otrzymasz 15 zł w prezencie i nawet do 25% wydanych środków (bez kosztów dostawy). Minimalna kwota zamówienia - 20 zł

 • Promocja 15 zł trwa do 31.01.2021 r. i łączy się z promocjami Black Friday. Nie łączy się z kodami promocyjnymi cashback od goodie.