Zapisane okazje w Wroclavia (0)Nie ma we Wrocławiu drugiego takiego miejsca jak Wroclavia. To centrum handlowe położone w samym środku miasta pokochali wszyscy. I trudno im się dziwić – Wroclavia ma ofertę, która zadowoli każdego. Można tu znaleźć przeróżne sklepy sieci znanych i mniej znanych. Galeria Wroclavia – jako jedyna w mieście – ma np. znany sklep IMAX. Więc wszyscy miłośnicy mody znajdą tu odzież, obuwie czy dodatki zgodne z najnowszymi trendami. Warto na bieżąco sprawdzać obowiązujące w galerii Wroclavia promocje. To szansa na upolowanie modowych perełek w bardzo atrakcyjnych cenach. Bogata oferta, jaką oferuje Wroclavia, zadowoli każdego.

Jest to też świetne miejsce do spędzenia czasu z całą rodziną. Wroclavia ma m.in. salę dla dzieci czy klub fitness. Można więc zostawić swoje maluchy i wybrać się na zakupy, by sprawdzić oferowane przez centrum handlowe Wroclavia przeceny. Jak wiadomo, nie zawsze chce się biegać po sklepach, by sprawdzić, gdzie są atrakcyjne obniżki. Na szczęście można skorzystać z aplikacji mobilnej goodie, która zawsze nas poinformuje, czy są jakieś w galerii Wroclavia promocje. Jej zainstalowanie nie zajmie dużo czasu, a to najlepsza możliwość, by zawsze i w każdym miejscu być na bieżąco z cenami, które na nas czekają w tej galerii. Zainstaluj goodie i dodaj Galeria Wroclavia do ulubionych. Z goodie zakupy są proste!

Galeria Wroclavia – idealne miejsce na pyszny obiad

Obecnie mało kto ma czas na gotowanie obiadów. Szczególnie jeśli się jest aktywnym zawodowo. Dlatego Wroclavia zachęca do odwiedzenia działających na jej terenie restauracji. Wszystkie knajpki serwują przeróżne dania – i te popularne, polskie, i te zagraniczne. To szansa na zjedzenie obiadu jak u babci czy mamy, bądź spróbowanie smaków orientu. Wszystko jest świeże i bardzo smaczne, dzięki czemu Wroclavia to ulubione miejsce wrocławskich smakoszy.

Galeria Wroclavia zachwyca nie tylko swoją ofertą, ale i wystrojem oraz architekturą. Znajdziemy tam przeszklone wejścia i dachy, trójwymiarowe elewacje oraz zieleń. Atrakcją, jaką oferuje Wroclavia, jest całoroczny ogród. Wszystko zostało zaprojektowane i wykonane w najdrobniejszych szczegółach. Przebywający w galerii Wroclavia czują się dobrze w jej wnętrzach, a przecież o to chodzi.

Wroclavia przygotowuje mnóstwo atrakcji swoim klientom

Galeria Wroclavia wyróżnia się spośród konkurencji również akcjami, które organizuje. Zachęca klientów do udziału w warsztatach czy spotkaniach. Dzięki czemu będą się tam świetnie bawić nie tylko ci, którzy polują na dostępne w centrum handlowym Wroclavia przeceny, ale także osoby chcące nauczyć się czegoś nowego. To wszystko ma na celu pokazanie, że w galerii handlowej można robić nie tylko zakupy, ale i świetnie spędzać wolny czas ze swoimi bliskimi.