Zapisane okazje w Magnolia Park (0)Magnolia Park Wrocław to największe centrum handlowo-rekreacyjne na Dolnym Śląsku. Łączna powierzchnia
handlowa centrum Magnolia Park to 100 tys. m2. Imponujące! Oferowane przez Magnolia Park sklepy podbiły serca miłośników zakupów – znajdziesz tu renomowane marki polskie i zagraniczne. Są to między innymi: CCC, Oyshyo, New Yorker, Mac, Inglot, Samsung czy TK Maxx. Magnolia Park Wrocław oferuje wszystko to, czego potrzebujesz podczas zakupów. To miejsce, w którym znajdziesz także Crocks, The North Face czy W. Kruk. Klienci Magnolia Park mogą skorzystać ponadto z marketu budowlanego Castorama oraz hipermarketu Tesco. Dużym zainteresowaniem cieszy się też kino Magnolia Park Wrocław – możesz więc wybrać się do centrum handlowo-rekreacyjnego na zakupy, a później obejrzeć dobry film. Świetne rozwiązanie!

Oferowane przez Magnolia Park sklepy zachwycą Cię

To centrum dba o najwyższą jakość usług – wystarczy spojrzeć na proponowane przez Magnolia Park sklepy. Jest tu wszystko to, co najmodniejsze i najbardziej pożądane. W zakupach pomogą także oferowane przez Magnolia Park godziny otwarcia – pozwolą Ci one odwiedzić to miejsce o dogodnej dla Ciebie porze. W Magnolia Park nie brakuje miejsc, gdzie można dobrze zjeść. Wpadnij tu na lunch i wybieraj wśród wielu propozycji – Magnolia Park to ponad 30 restauracji i kawiarni. Chcesz korzystać z oferty Magnolia Park taniej? Nic prostszego. Ściągnij na swojego smartfona aplikację mobilną goodie, dodaj Magnolia Park do ulubionych i ciesz się niższymi cenami – teraz nie ominą Cię już żadne rabaty. To pewne!

Proponowane przez Magnolia Park godziny otwarcia – z dbałością o Twoją wygodę

Działające w Magnolia Park sklepy zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagającej klienteli. Znajdziesz tu polskie i światowe marki, kupisz prezenty dla swoich bliskich, elektronikę czy najlepszej jakości ubrania. Magnolia Park Wrocław to miejsce, które sprosta Twoim wymaganiom. Świetnym pomysłem jest również przyjście tutaj z rodziną – można zrobić zakupy, zjeść pyszny lunch i obejrzeć film – kinomani bardzo cenią sobie kino Magnolia Park Wrocław. Obsługa Magnolia Park zachwyci Cię – to osoby kompetentne, które zadbają o Twoją wygodę. W tym wyjątkowym centrum znajdziesz nawet boisko do koszykówki. Piłkę można wypożyczyć za darmo – świetna zabawa gwarantowana!

Wybierz się do Magnolia Park sam, z przyjaciółmi, rodziną czy drugą połową – tu nie ma miejsca na nudę. Spędźcie razem czas w sposób miły i przyjemny. Magnolia Park to marka, której klienci zaufali przede wszystkim dzięki zróżnicowanej ofercie i świetnej obsłudze. Zakupy mogą być prawdziwą przyjemnością – udowadnia to właśnie Magnolia Park. Ściągnij aplikację mobilną goodie i bądź na bieżąco ze wszystkimi zniżkami – teraz już nigdy nie będziesz przepłacać. Magnolia Park zaprasza!