Zapisane okazje w Galeria Krakowska (0)Brama miasta Kraków, punkt zbiegu głównych ulic z drogami podróżnych, połączenie z centrum miasta i z dworcem głównym – Galeria Krakowska istnieje na mapie Krakowa od 2006 roku.

Galeria Krakowska to centrum życia mieszkańców i turystów odwiedzających Kraków. Prawdopodobnie około 1,3 mln osób rocznie odwiedza to centrum handlowe, robiąc tu zakupy w 250 sklepach na trzech kondygnacjach o powierzchni 60 tys. m2.

Galeria Krakowska sklepy to tylko jedna z możliwości, Galeria Krakowska to też 4,5 tys. m2 powierzchni biurowych oraz kino, a do tego największy w centrum miasta Galeria Krakowska parking, który pomieści aż 1400 aut. Galeria Krakowska parking to komfortowe rozwiązanie dla klientów oraz pracowników centrum.

Myśląc o usługach jakie oferuje Galeria Krakowska, łatwiej jest wymienić czego tu nie można załatwić, niż co tutaj jest dostępne. Bo Galeria Krakowska to, oprócz sklepów i gastronomii, także: poczta, gabinety lekarskie, banki, kantory, siłownia, fryzjer, kosmetyczka, pralnia, myjnia samochodowa i inne.

Jesteś w drodze, czekasz na kolejny pociąg i musisz szybko coś załatwić na mieście? Galeria Krakowska jest zawsze blisko i zawsze służy pomocą.

W centrum Galeria Krakowska znajduje się nawet biuro Muzeum Historycznego Miasta Krakowa.

Galeria Krakowska sklepy

Dużą zaletą centrum Galeria Krakowska jest na pewno położenie w ścisłym centrum miasta, zawsze po drodze, a nie jak w przypadku lokalizacji większości tego typu centrów handlowych – na peryferiach miasta przy główny trasach dojazdowych, gdzie często jest spory ruch i tworzą się korki.

Jesteś akurat w centrum Krakowa albo spacerujesz w okolicy? Zajrzyj do Galeria Krakowska choćby na lunch, kawę i ciasto albo na długo odkładaną wizytę u fryzjera.

Albo jeśli potrzebujesz zrobić szybkie zakupy, kupić nową parę jeansów albo kwiaty dla jubilata, Galeria Krakowska sklepy to Twoje wymarzone miejsce na takie zakupy.

Galeria Krakowska sklepy to aż trzy poziomy handlowe. Do największych należą: Saturn, Carrefour, H&M, Smyk, Empik, Reserved, New Yorker, C&A, Peek&Cloppenburg, Zara, Carry, Intersport.

Galeria Krakowska – godziny otwarcia

Okazja do zrobienia zakupów przez 7 dni w tygodniu, Galeria Krakowska godziny otwarcia ma dostosowane do potrzeb klientów: jest czynna od poniedziałku do soboty od 9:00 do 22:00, w niedziele od 10:00 do 21:00.

Galeria Krakowska – promocje sprawdź na goodie.pl

Galeria Krakowska promocje to okazje do korzystnych zakupów znanych i sprawdzonych marek nawet do 70% taniej. Cała oferta dostępna na stronie internetowej Galeria Krakowska oraz jeśli dodasz ją do swojej listy obserwowanych – w aplikacji goodie i na stronie goodie.pl.

Galeria Krakowska kino

A co powiesz na romantyczny wieczór pod gwiazdami w centrum Krakowa? Ponad 350 wygodnych leżaków, kultowe filmy i niezwykła atmosfera to kino letnie na placu J. Jeziorańskiego pod Galeria Krakowska, w okresie od lipca do sierpnia. Galeria Krakowska kino letnie to świetny pomysł na spędzenie wakacyjnego wieczoru.