Zapisane okazje w Arkadia (0)Arkadia to największe centrum handlowe w Polsce. Od kiedy powstało w 2004, odwiedza je nawet 20 milionów klientów rocznie.

Uwagę tłumów przyciąga nie tylko największa w Warszawie oferta sklepów i markowych butików, ale przede wszystkim wystrój. Będąc w Arkadia Warszawa ma się wrażenie, że jest się na spacerze pośród zielonych drzew, przemierza się alejki niczym ulice miejskiej promenady i odkrywa w nich sklepy.

To wszystko dzięki ogromnej przeszklonej przestrzeni, zastosowaniu pięknej mozaiki i kamienia naturalnego, co zostało docenione w licznych nagrodach i wyróżnieniach za projekt centrum Arkadia. Bardzo miłe wrażenie, w przeciwieństwie do większości galerii, gdzie światło przeważnie jest sztuczne, a naokoło betonowe mury. Wybierz się do Arkadia na przyjemny spacer i kawę, a w porze obiadu wybierz jedną z 40 restauracji serwujących pyszne dania z kuchni całego świata.

W 2012 roku Arkadia została wyróżniona czterogwiazdkowym znakiem jakości jako pierwsze centrum handlowe i trzecie w Europie. A wszystko to za udogodnienia dla klientów centrum Arkadia i ich ciągłe doskonalenie. Obsługa klienta na najwyższym poziomie, szczegółowa informacja o Arkadia Warszawa oraz aktualne oferty dostępne na stronie www, w aplikacji na smartfona, w tym także na goodie oraz w social mediach, a dodatkowo przyjazne miejsce zakupów dla każdego, w tym rodzin z dziećmi i osób niepełnosprawnych.

Arkadia Warszawa

Arkadia to miejsce wyjątkowe pod każdym względem. Arkadia Warszawa sklepy to najbogatsza oferta ponad 260 sklepów na trzech poziomach na 113 tys. metrów kwadratowych, a wśród nich flagowe marki, takie jak m.in. Guess, LaCoste, Desigual, Victoria’s Secret i wiele innych.

Poziom parter w Arkadia Warszawa to miejsce codziennych zakupów w marketach, takich jak Carrefour, Saturn czy Leroy Merlin Arkadia oraz restauracje z ogródkami, otwarte niezależnie od godzin otwarcia centrum.

Poziom pierwszego piętra Arkadia to głównie „piętro fashion”, czyli markowe Arkadia Warszawa sklepy z modą damską, męską, dziecięcą i młodzieżową oraz gabinety kliniki ENEL-MED i klub fitness Calypso.

Na ostatnim trzecim piętrze centrum Arkadia znajduje się już tylko i wyłącznie miejsce dla relaksu i rozrywki, czyli największy w Warszawie multipleks Cinema City z 15 salami kinowymi, sala zabaw Fikołki oraz klub muzyczny MX Music.

Arkadia promocje

Centrum handlowe Arkadia to gwarancja nie tylko przyjaznej atmosfery, ale także super okazji cenowych.

Załóż kartę stałego klienta Arkadia, pobierz aplikację goodie na swój smartfon i ciesz się wyprzedażami w Arkadia promocje przez cały rok. Śledź także cenowe okazje w Leroy Merlin Arkadia.

Arkadia – godziny otwarcia

Masz ochotę na spacer i zakupy? Centrum Arkadia godziny otwarcia są wygodne dla klientów: od poniedziałku do soboty od 10:00 do 22:00 oraz w niedziele od 10:00 do 21:00. Zajrzyj do nas, zapraszamy!